Логотип
Миколаївська обласна філармонія
   
   
   
Новини | Про нас | Діяльність | Артисти | Наші зірки | Зворотній зв'язок
 
Артисти
 
 

Олена Бєлоусова
солістка філармонії
(заслужена артистка України)

Олег Кєдіс
соліст філармонії
(заслужений діяч мистецтв України)

Ірина Панченко
солістка філармонії

     
 

Віктор Макушин
соліст камерного оркестру

Вікторія Осадча
солістка філармонії

Деніс Місанчук
соліст філармонії
     
 
Тамара Миколаївна Півень
музикознавець
Вікторія Гвоздікова
концертмейстер

Ярослав Михайлов
артист-інструменталіст

     
 
Ольга Кухаренко
солістка камерного оркестру
Юлія Коваленко
артистка розмовного жанру
Наталія Кондрахіна
артистка розмовного жанру
     
Майя Желєзна
солістка філармонії
Олена Галченко
солістка камерного оркестру
Галина Арапова-Собковська
солістка камерного оркестру
     
 
 
 
Творчі колективи
 
 
Камерний оркестр старовинної та сучасної музики "Ars-Nova
 
Камерний оркестр старовинної та сучасної музики "Ars-Nova"
 
   
 
   
 

У 2009 році оркестру минуло 40 років. За цей час відбулось багато зустрічей шанувальників зі своїми улюбленими музикантами . В 1993 році в Києві оркестр став лауреатом Республіканського конкурсу. Зараз у його складі 19 музикантів. Це нова плеяда оркестрантів-творців під орудою художнього керівника та головного диригента оркестру Заслуженого артиста України – Гоноболіна Олександра Чарльзовича, людини безкорисливої і виключної працездатності. Його творчі пошуки, неабиякі знання світової історії, філософії, культурології надихають на створення музично-поетичних програм. Оригінальні оранжування музичних творів класичної та сучасної музики захоплюють серця слухачів. Завдяки Маестро слухачі міста мали змогу вперше почути твори, які являються вершиною класичної музики. Вже багато років оркестр працює в абонементних концертах для молоді. У співдружності обласної філармонії та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та його художньо-естетичного відділу на основі нових програм з художньої культури розроблено та втілено 14 програм щодо творчості українських композиторів та композиторів світу.

Ансамбль народних інструментів «Узори»
 
 
 
Демонстраційні матеріали:
 • частина 1;
 • частина 2;
 • частина 3;
 • частина 4.
 •  
   

  Артистична яскравість та виразність виконання, особливий темперамент та висока ансамблева культура, оригінальні талановиті композиції та захоплюючі виступи – все це ансамбль «Узори». Він був створений в 1979 році. У складі ансамблю 7 талановитих професійних музикантів. Музичний керівник ансамблю –Заслужений артист України Іван Обрєвко. АНІ – учасник міжнародного конкурсу 1995 року в місті Кліменталь, Німеччина, володар Гран-прі міжнародного фестивалю ім. Грегора Сербана 1998 року в місті Гаага, Нідерланди, лауреат конкурсу «CITTADICASTEL FIBARDO» 2001 року в місті Костельсидардо, Італія, лауреат міжнародного рейтингу популярності «Золота фортуна» 2002 року, м. Київ, лауреат «Фестивалю націй» 2003 року в Доллівуді, штат Теннессі (США).

  Гурт народної та сучасної пісні «Вільні козаки»
   
   
     
   

  З морської піни вродилася грецька Афродіта. З морського прибою почувань народилася українська краса – пісня. Саме пісня стала візитною карткою цього колективу, заснованого в 1991 році. У складі гурту – 6 артистів. Музичний керівник гурту – Олександр Сичов, заслужений артист України, лауреат премії імені М. Аркаса, людина творча і талановита. Гурт «Вільні козаки» - лауреат конкурсів: «Червона рута» (1993 р. м. Миколаїв), та «Мелодія двох сердець (2001 р. м. Київ).

  Естрадний ансамбль «Art Colors Band»
   
   
     
   

  Самий молодий творчий колектив філармонії, створений у вересні 2008 року під керівництвом Миколи Фалька, на честь відомого вокально-інструментального ансамблю 70-х років минулого століття "Art Color Band" («Поющие юнги»), який прославив Миколаївську філармонію участю відомих зірок естради: Лариса Доліна, яка працювала у Миколаївській філармонії у 1967 році; наших земляків Олександра Сєрова та Ігоря Крутого, які працювали з 1977 до 1980 року. Нинішній склад естрадного ансамблю також молодий за віком, як були «юнги» 70-х, але не зважаючи на вік, вони самостійно і усвідомлено обрали свій творчий шлях. То ж побажаємо їм бути гідним своїх зіркових попередників і досягти своїх вершин у естрадному мистецтві!

  Танцювальний колектив народного та сучасного танцю "ALLEGRO"
   
   
     
   

  До сузір’я талановитих артистів філармонії приєднався танцювальний колектив, до складу якого входять 8 молодих енергійних танцюристів. У вересні 2008 року цей колектив активно розпочав свою творчу діяльність.

  За малий час керівнику  колективу Богдану Білоножко вдалося створити різноманітний репертуар, до складу якого входять танці народів миру та сучасні хореографічні композиції. Завдяки цьому колективу концертним програмам артистів філармонії надається яскрава та неповторна особливість сприйняття.

   
       
       
       
    картинка  
       
     
       
  Copyright © PSP web-design studio, 2009-2021