Логотип
Миколаївська обласна філармонія
   
   
   
Новини | Про нас | Діяльність | Артисти | Наші зірки | Зворотній зв'язок
 
Наша діяльність (4 квартал 2018 року)
 
 

В цьому розділі Ми раді представити Вашій увазі інформацію про діяльність колективів Миколаївської обласної філармонії, що буде представлена у фото- та відеоформаті з деяких відповідних концертів.

9 листопада 2018 року
 

Чудо концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України!

9 листопада 2018 року в Палаці культури будівельників в рамках 82-го концертного сезону Миколаївської обласної філармонії відбувся концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, якому в цьому році виповнюється 100 років!

Художній керівник і головний диригент – народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка ВОЛОДИМИР СІРЕНКО. Солістка – заслужена артистка України НАТАЛІЯ НИКОЛАЇШИН (сопрано). Генеральний директор оркестру – Олександр Горностай.Концерт вела Оксана Дощинська.

В першому відділу концерту були виконані: Симфонічна поема «Мазепа» Ф.Ліста; Три українські народні пісні в обробці Б.Лятошинського; Сюїта з балету «Жар-птиця». В другому відділу концерту прозвучали: Три весільні пісні для сопрано і симфонічного оркестру М. Скорика та Симфонія № 2, тв. 50, Б. Лятошинського.

 
14 жовтня 2018 року
 

Мікеле Фаціо - посланник Святого Миколая!

В рамках 82-сезону роботи Миколаївської обласної філармонії 14 жовтня 2018 року на Покров Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва, в День захисника України, в Лютеранській кірсі відбувся концерт піаніста Мікеле Фаціо з Італії - переможця численних італійських та міжнародних конкурсів. В програмі концерту були виконані твори Ф.Шопена, Л.Бетховена, О.Скрябіна, В.Косенко, С.Борткевича.

Мікеле Фаціо народився в 1995 році у місті Барі, на Півдні Італії, там же він отримав музичну освіту в Консерваторії Н.Піччіні. Ще у 2001 році у своїй книжці «Місто Святого Миколая (стародавня історія)» я вперше нагадав миколаївцям, що наше місто отримало свою назву на честь Святого Миколая, мощі якого з 9 травня 1092 року зберігаються в храмі Святого Миколая в Барі. Отже, для нас, миколаївців, Мікеле Фаціо є не інакше, як посланником Святого Миколая. Саме через це концерт відбувся з повним аншлагом і на одному диханні, бо виконання складних музичних творів Мікеле Фаціо було не інакше як Божім провидінням. Послухайте виконання Мікелем Фаціо творів Шопена - для піаністів це завжди перевірка їх майстерності. Молодий піаніст вже виглядає як опитний Маестро, бо досконало володіє паузами, якими перенасичені твори Ф.Шопена, і які є насправді Голосом Божім.

 
 
 
  картинка  
     
   
     
Copyright © PSP web-design studio, 2009-2018