Логотип
Миколаївська обласна філармонія
   
   
   
Новини | Про нас | Діяльність | Артисти | Наші зірки | Зворотній зв'язок
 
Наша діяльність (1 квартал 2020 року)
 
 

В цьому розділі Ми раді представити Вашій увазі інформацію про діяльність колективів Миколаївської обласної філармонії, що буде представлена у фото- та відеоформаті з деяких відповідних концертів.

29 лютого 2020 року
 

29 лютого 2020 року в Палаці культури будівельників в рамках 83-го концертного сезону Миколаївської обласної філармонії й фестивалю диригентського мистецтва «Battuta Magica» відбувся концерт камерного оркестру «Ars-Nova» – диригент Діана Корецька, м. Харків.

В програмі концерту були виконані твори:

  • Е. Елгар. Серенада для струнних мі мінор ор. 20, частина 1;
  • С. Кусевицький. Концерт для контрабасу з оркестром фа-діез мінор ор. 3 в 3-х частях. Солист Олексій Баранов (контрабас), м. Харків;
  • Ф. Шопен. Концерт для фортепіано з оркестром № 1 мі мінор ор. в 3-х частях. Соліст – лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Півненко (фортепіано), м. Київ.

Концерт вела заслужений діяч мистецтв України, мистецтвознавець Тамара Півень.

 
15 лютого 2020 року
 

15 лютого 2020 року в рамках 83-го концертного сезону у Палаці культури Будівельників відбувся святковий концерт, присвячений Дню всіх закоханих.

Святковий настрій глядачам дарували: камерний оркестр "Ars Nova", ансамбль народних інструментів "Узори", ансамбль української пісні "Вільні козаки", естрадний ансамбль "Art Colors Band", естрадно-симфонічний оркестр та солісти Миколаївської обласної філармонії.

 
8 лютого 2020 року
 

8 лютого 2020 року в рамках 83-го сезону роботи Миколаївської обласної філармонії відбувся концерт камерного ансамблю «Ars Nova». Незвичайність концерту нашого улюбленого ансамблю була в тому, що він проводився в рамках фестивалю диригентського мистецтва «Battuta magica» («Чарівний жарт» з італійської). Тому оркестром диригував молодий, але вже лауреат міжнародних конкурсів, студент Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, Олексій Суркіс. В концерті також взяв участь соліст – Дмитро Кірсов (труба) з Харкова. В програмі концерту були виконані твори Я. Сібеліуса, Б. Бріттена, Б.Г.Н. Неруди, Є. Станковича та Г.Т. Холста. Вела концерт, як завжди змістовно, заслужений діяч мистецтв України Тамара Півень. Загалом концерт вразив чарівним акупунтно-точним виконанням оркестром музичної програми, та напрочуд музично-ілюстративною майстерністю роботи молодого диригента.

 
18 січня 2020 року
 

18 січня 2020 року в рамках 83-го концертного сезону в палаці культури Будівельників відбувся концерт камерного оркестру "Ars-Nova" Миколаївської обласної філармонії присвячений до Дня народження Вольфганга Амадея Моцарта.

Диригент концерту - заслужена артистка України Вікторія Жадько (м.Київ).

В концерті брали участь лауреати міжнародних і національних конкурсів Андрій Кутасевич (фортепіано), м.Київ та Вікторія Шаманська (сопрано).

Вела концерт - заслужений діяч мистецтв України, музикознавець Тамара Півень.

 
8 січня 2020 року
 

Казковий настрій подарували дітям та їх батькам артисти Миколаївської обласної філармонії, ансамбль "Art Colors Band", та чарівна Мишка- ведуча Коваленко Юлія.

Глядачі відвідати це чудове дійство, у Палаці культури Будівельників, що на Сухому фонтані, разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та Мишкою та зарядились чудовим святковим настроєм!

 
 
 
  картинка  
     
   
     
Copyright © PSP web-design studio, 2009-2020