Логотип
Миколаївська обласна філармонія
   
   
   
Новини | Про нас | Діяльність | Артисти | Наші зірки | Зворотній зв'язок
 
Наша діяльність (4 квартал 2019 року)
 
 

В цьому розділі Ми раді представити Вашій увазі інформацію про діяльність колективів Миколаївської обласної філармонії, що буде представлена у фото- та відеоформаті з деяких відповідних концертів.

23 листопада 2019 року
 

В рамках 83-го сезону роботи миколаївської обласної філармонії відбувся другий концерт камерного оркестру «ARS NOVA» під керівництвом американського диригента Вінстона дан Вогеля. Першій концерт на батьківщині Гомера пройшов 25 березня 2017 року, його можна послухати і подивитися ТУТ. Відкрився концерт твором американського композитора С. Барбера «Адажіо для струнного оркестру, ор.11А», присвяченого українському голодомору 1932-1933 років. І далі концерт пройшов у відповідних до початку пастельних тонах у творах Дж.Каччіні «Ave Maria», Я. Сібеліуса Сюїта «Коханий» («Rakastava») op.14, Дж. Пуччіні. Арія Лауретти з опери «Джанні Скіккі». А закінчився концерт життєствердним Моцартом. Серенада № 6 D-dur «Serenata notturna».

Інтелігентна, вишукана і, можна сказати, філігранна робота Маестро Вінстона дан Вогеля додала натхнення музикантам оркестру та слухачам, бо в залі встановилася та благоговійна тиша, яка буває лише на богослужінні! Натхненно, змістовно і стримано (відчувалася багатогранна підготовка до теми концерту!) провела концерт мистецтвознавець Тамара Півень. Справжньою прикрасою цього чудо концерту став виступ молодої й талановитої співачки Вікторії Шаманської (сопрано). Учениця золотого голосу України Ольгі Дідусенко-Палій вчиться лише на 3-м курсі МКММ, а вже стала лауреатом українських та міжнародних конкурсів! Втім, краще за слова запрошую подивитися і послухати це духовне богослужіння Музиці.

 
16 листопада 2019 року
 

16 листопада 2019 року в рамках 83 сезону роботи Миколаївської обласної філармонії в Миколаївському палаці творчості учнів відбувся ювілейний концерт ансамблю народних інструментів «Узори».

Музичний керівник – заслужений артист України Іван Обревко. В концерті взяли участь відомі виконавці з Одеси, Івано-Франківська та Миколаєва.

Вела концерт Оксана Гордзій.

 
13 жовтня 2019 року
 

13 жовтня 2019 року в рамках 83-го концертного сезону Миколаївської обласної філармонії в Лютеранській кірсі (вул.Адміральска, 12) відбувся концерт із циклу «Шедеври світової класики»: Сучасна фантазія в старовинному стилі.

В програмі концерту були виконані твори: Б.Брітена, Х.Родріго, Р. ди Моріно, Н.Рота, Р.Ловленда, Ф.Крейслера, А.Шнітке, К.Дебюсі та І.Обревко.

В концерті взяли участь: заслужена артистка України Наталія Жело-Данильченко (домра), Ольга Кухаренко (скрипка), Віктор Макушин (флейта), Анастасія Царикова (гітара), Вікторія Осадча (мецо-сопрано), Вікторія Гвоздікова (фортепіано). Вела концерт – музикознавець Олена Кузьміна.

 
5 жовтня 2019 року
 

Черговий концерт циклу "Фестиваль хорошої української музики", але зовсім не рядовий. Нарешті ми почули те, про що мріяли: В.Антонюк написав твір, присвячений нашому оркестру ARS NOVA і диригенту Вікторії Жадько!

П'ять танців - таких, щоб наші віртуози зіграли сольні партії. Це було дуже легко, невимушено, як завжди у Антонюка, коли він пише для рідного Миколаєва.

І взагалі концерт відзначився рядом присвят: ювілеї і у оркестру (50), і у Антонюка (40), і у нашого улюбленця з Харкова композитора В.Птушкіна (70), і феноменальні 90 - Жанни Колодуб. О.Лагоша грав концерт пані Жанни, і - що сказати? - бажаю нам всім, щоб у наші 90 ми були такими ж сучасними.

Окрема чарівність - сопрано Вікторія Шаманська, "З янголом на плечі" на вірші І.Малковича.

За цей час оркестр став лауреатом конкурсу Каспі-Арт (Туреччина), з чим його поздоровило керівництво нашої культури.

Будемо вважати вдячністю і аплодисменти глядачів, і Браво! після кожного твору!

 
1 жовтня 2019 року
 

1 жовтня 2019 року в честь Міжнародного дня музики, у Палаці культури Головного управління Національної поліції пройшов концерт у рамках 39-го концертного сезону за участю творчих колективів та солістів Миколаївської обласної філармонії.

 
 
 
  картинка  
     
   
     
Copyright © PSP web-design studio, 2009-2019