Логотип
Миколаївська обласна філармонія
   
   
   
Новини | Про нас | Діяльність | Артисти | Наші зірки | Зворотній зв'язок
 
Наша діяльність (4 квартал 2019 року)
 
 

В цьому розділі Ми раді представити Вашій увазі інформацію про діяльність колективів Миколаївської обласної філармонії, що буде представлена у фото- та відеоформаті з деяких відповідних концертів.

13 жовтня 2019 року
 

13 жовтня 2019 року в рамках 83-го концертного сезону Миколаївської обласної філармонії в Лютеранській кірсі (вул.Адміральска, 12) відбувся концерт із циклу «Шедеври світової класики»: Сучасна фантазія в старовинному стилі.

В програмі концерту були виконані твори: Б.Брітена, Х.Родріго, Р. ди Моріно, Н.Рота, Р.Ловленда, Ф.Крейслера, А.Шнітке, К.Дебюсі та І.Обревко.

В концерті взяли участь: заслужена артистка України Наталія Жело-Данильченко (домра), Ольга Кухаренко (скрипка), Віктор Макушин (флейта), Анастасія Царикова (гітара), Вікторія Осадча (мецо-сопрано), Вікторія Гвоздікова (фортепіано). Вела концерт – музикознавець Олена Кузьміна.

 
5 жовтня 2019 року
 

Черговий концерт циклу "Фестиваль хорошої української музики", але зовсім не рядовий. Нарешті ми почули те, про що мріяли: В.Антонюк написав твір, присвячений нашому оркестру ARS NOVA і диригенту Вікторії Жадько!

П'ять танців - таких, щоб наші віртуози зіграли сольні партії. Це було дуже легко, невимушено, як завжди у Антонюка, коли він пише для рідного Миколаєва.

І взагалі концерт відзначився рядом присвят: ювілеї і у оркестру (50), і у Антонюка (40), і у нашого улюбленця з Харкова композитора В.Птушкіна (70), і феноменальні 90 - Жанни Колодуб. О.Лагоша грав концерт пані Жанни, і - що сказати? - бажаю нам всім, щоб у наші 90 ми були такими ж сучасними.

Окрема чарівність - сопрано Вікторія Шаманська, "З янголом на плечі" на вірші І.Малковича.

За цей час оркестр став лауреатом конкурсу Каспі-Арт (Туреччина), з чим його поздоровило керівництво нашої культури.

Будемо вважати вдячністю і аплодисменти глядачів, і Браво! після кожного твору!

 
1 жовтня 2019 року
 

1 жовтня 2019 року в честь Міжнародного дня музики, у Палаці культури Головного управління Національної поліції пройшов концерт у рамках 39-го концертного сезону за участю творчих колективів та солістів Миколаївської обласної філармонії.

 
 
 
  картинка  
     
   
     
Copyright © PSP web-design studio, 2009-2019