Логотип
Миколаївська обласна філармонія
   
   
   
Новини | Про нас | Діяльність | Артисти | Наші зірки | Зворотній зв'язок
 
Наша діяльність (1 квартал 2018 року)
 
 

В цьому розділі Ми раді представити Вашій увазі інформацію про діяльність колективів Миколаївської обласної філармонії, що буде представлена у фото- та відеоформаті з деяких відповідних концертів.

10 лютого 2018 року
 

17 лютого 2018 року в Палаці культури будівельників в рамках фестивалю «Бах і не тільки…» відбувся концерт камерного оркестру «Ars-Nova» Миколаївської обласної філармонії. В програмі концерту прозвучали твори Й.С.Баха, Т.Альбіноні, Е.Гріга, Ф.Мендельсона, Б.Бріттена, а також українських авторів М.Скорика та М.Копилевича. Приємною несподіванкою для глядачів, які звикли до строго класичних програм оркестру, стало яскраве виконання відомих творів сучасних зарубіжних композиторів Д.Елінгтона, П.Дезмонда, С.Джопліна. Цей цікавий, свіжий струмінь в репертуар оркестру привніс гість нашого міста - головний диригент та художній керівник академічного симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії Сергій Черняк.

 
10 лютого 2018 року
 

День закоханих - відносно нове для нас свято, особливо для старшого покоління. Але, як відомо, свят не буває забагато, тому і це свято органічно увійшло в наше життя, засвітило теплим вогником у родинному колі, торкнулось сердець тих, хто сподівається, що знайшов своє щастя.

В цей день стало традицією радувати один одного подарунками. Не могла залишитись осторонь цієї події і Миколаївська обласна філармонія. Наші глядачі отримали музичний подарунок – святковий концерт до Дня закоханих. У виконанні творчих колективів і солістів філармонії прозвучали пісні про кохання та відомі, улюблені мелодії. Несподіваним яскравим сюрпризом приємно здивував глядачів виступ оркестру військової частини А2062. За диригентським пультом стояв начальник оркестру – військовий диригент, капітан-лейтенант Віталій Мацюк.

 
21 січня 2018 року
 

Традиційний концерт класичної музики до Новорічних та Різдвяних свят відбувся в Лютеранській церкві Христа Спасителя. В концерті взяли участь солісти Миколаївської обласної філармонії: заслужений діяч мистецтв України Олег Кедіс (баритон), Віктор Макушин (флейта), Олександр Спіро (альт), Анастасія Царикова (гітара), Гліб Кіндзерський (гітара),Вікторія Гвоздікова (фортепіано). Прозвучали твори І.С.Баха, Ф.Шуберта, А.Адана, Ц.Франка, Дж.Каччіні, А. П’яццолли та ін. Нашим гостем, вже котрий рік на Різдво, став жіночий вокальний ансамбль «Сленг» Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій. Художній керівник ансамблю і автор оригінальних, яскравих обробок творів – Сергій Гмиря. Дівчата виконали всесвітньо відомі різдвяні пісні та колядки.

 
 
 
  картинка  
     
   
     
Copyright © PSP web-design studio, 2009-2018