Логотип
Миколаївська обласна філармонія
   
   
   
Новини | Про нас | Діяльність | Артисти | Наші зірки | Зворотній зв'язок
 
Олександр Серов і Ігор Крутой та Миколаївська обласна філармонія
 
 
 
     
Олександр Сєров   Ігор Крутий
 

З 1977 по 1979 рік у складі вокально-інструментального ансамблю „Поющие юнги” Миколаївської обласної філармонії працювали Олександр Сєров та Ігор Крутий - нині відомі естрадні зірки на теренах всього пострадянського простору.

Олександр Сєров – наш земляк, народився 24 березня 1952 року у селі Ковалівка, ще у дитинстві переїхав до Миколаїва, де перебував до 1980 року, а потім переїхав до Москви. Його неповторний, багатий тембром баритон у поєднанні з високим емоційним виконанням, до того ж манерна гра на саксофоні забезпечили йому повагу та заздрість колег, симпатії шанувальниць, перші місця у різноманітних конкурсах та фестивалях, запрошення на роботу до різних музичних колективів, навіть запрошення до навчання у Одеській консерваторії без вступних іспитів! До Миколаївської філармонії працював на танцювальних майданчиках міста, потім по запрошенню Сергія Полєжаєва у складі естрадного оркестру Краснодарської філармонії, після повернення у Миколаїв - знову на танц-майданчиках та у ресторані „Каравела”, де і познайомився з Ігорем Крутим.

Ігор Крутой родом з міста Гайворон, Кировоградської області, у Миколаєві опинився завдяки навчанню у Педагогічному інституті на музичному відділенні. Так доля звела двох талановитих музикантів разом: спочатку на роботі у ресторані, потім вже на професійній сцені Миколаївської обласної філармонії у складі ВІА „Поющие юнги”.

Впродовж роботи у Миколаївській обласній філармонії вони наполегливо вдосконалювали свою професійну майстерність, готуючись „опанувати” столицею СРСР. Олександр Сєров та Ігор Крутой на початку 80х виїхали до Москви. Непохитна віра у свої творчи сили, цілеспрямована воля та палке бажання досягти найвищих щаблів естрадного Парнасу допомогли їм стійко витримати всі випробування перших років становлення у столиці.

Зірка Олександра Сєрова стрімко зійшла на естрадний небосхил після того, як у найпершій передачі телепрограми Володимира Молчанова „До и после полуночи” пролунала пісня „Мадонна”, яка зразу і назавжди зробила Олександра Сєрова популярним співаком на увесь Радянський Союз!

Зірка Ігоря Крутого запалала не так стрімко, але поступовий схід з кожним разом робив його зірку все яскравіше і підіймав її вище і вище! Сходження почалося з виходу у світ маленького диску, 45-п’ятки, на одній стороні якого у виконанні відомого співака Валерія Лєонт’єва було записано дві пісні Ігоря Крутого. А незабаром вже вийшов „повноцінний” диск-гігант з записом пісень Ігоря Крутого. Багато рокив минуло з перших кроків Олександра Сєрова та Ігоря Крутого на професійну сцену Миколаївської обласної філармонії, але їх яскраві зірки на естрадному небосхилі як і досі стоять непохитно на своїх місцях і випромінюють таке ж яскраве сяйво, підтвердженням чому можуть бути аншлагові збори на усі концерти Олександра Сєрова в різних країнах ближнього зарубіжжя, колишніх республіках СРСР, та популярний і грандіозний проект Ігоря Крутого „Новая волна”, у який він втілив увесь свій талант як видатного композитора, музиканта та ще й менеджера-адміністратора!

 
     
Фотоальбом "Погляд скрізь час..."
     
 
 
     
  картинка  
     
   
     
Copyright © PSP web-design studio, 2009-2019